Link field Preview (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
