Link field Preview (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Link text
jv: Teks pranala

en: characters
jv: karakter

en: About
jv: Ngenani
