Link field Preview (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: characters
km: តួអក្សរ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
