Link field Preview (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
