Link field Preview (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: About
my: အကြောင်း
