Link field Preview (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Options
sk: Nastavenia

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Link text
sk: Text odkazu

en: characters
sk: znaky

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholders
sk: Bez zástupných reťazcov
