Link field Preview (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: characters
ta: எழுத்துகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Number of rows: @rows
ta: வரிசைகளின் எண்ணிக்கை: @rows
