Link field Preview (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Link
uk: Посилання

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Options
uk: Опції

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Link text
uk: Текст посилання

en: characters
uk: символів

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Field types
uk: Типи полів

en: Trim link text length
uk: Скорочувати довжину тексту посилання

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
uk: Для зняття обмеження на довжину текста посилання залишити порожнім.

en: URL only
uk: Лише URL-адреса

en: Show URL as plain text
uk: Показувати URL-адресу як неформатований текст

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
uk: Текст посилання скорочується до @limit символів

en: Link text not trimmed
uk: Текст посилання не скорочується

en: Show URL only as plain-text
uk: Показувати URL-адресу лише як простий текст

en: Show URL only
uk: Показувати лише URL-адресу

en: Add rel="@rel"
uk: Додати rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: Placeholder for link text
uk: Заповнювач для тексту посилання

en: Maximum title length
uk: Максимальна довжина заголовку

en: Placeholder: @placeholder
uk: Заповнювач: @placeholder

en: No placeholders
uk: Заповнювачі відсутні

en: Title placeholder: @placeholder_title
uk: Заповнювач заголовка: @placeholder_title

en: URL placeholder: @placeholder_url
uk: Заповнювач URL-адреси: @placeholder_url

en: Managing and displaying link fields
uk: Керування полями посилань та їх відображення

en: Adding link text
uk: Додавання тексту посилання

en: In the field settings you can define additional link text to be <em>optional</em> or <em>required</em> in any link field.
uk: В налаштуваннях поля можна визначити, чи додатковий текст посилання буде <em>необов'язковим</em> чи <em>обов'язковим</em> в усіх полях посилань.

en: Displaying link text
uk: Показ тексту посилання

en: If link text has been submitted for a URL, then by default this link text is displayed as a link to the URL. If you want to display both the link text <em>and</em> the URL, choose the appropriate link format from the drop-down menu in the <em>Manage display</em> page. If you only want to display the URL even if link text has been submitted, choose <em>Link</em> as the format, and then change its <em>Format settings</em> to display <em>URL only</em>.
uk: Якщо до URL був доданий текст посилання, то цей текст буде відображатися як посилання на URL за замовчуванням. Якщо є необхідність відобразити і текст посилання <em>і</em> URL, оберіть відповідний формат посилання в спадному списку на сторінці <em>Керувати відображенням</em>. Якщо потрібно відобразити тільки URL, навіть якщо був доданий текст посилання, оберіть у якості формату пункт <em>Посилання</em>, та потім змініть його <em>налаштування формату</em> на <em>Лише URL-адреса</em>.

en: Adding attributes to links
uk: Додавання атрибутів до посилань

en: You can add attributes to links, by changing the <em>Format settings</em> in the <em>Manage display</em> page. Adding <em>rel="nofollow"</em> notifies search engines that links should not be followed.
uk: До посилань можна додати атрибути, якщо змінити <em>Налаштування формату</em> на сторінці <em>Керувати відображенням</em>. Додавання <em>rel = "nofollow"</em> сповіщає пошукові системи, що за посиланням не потрібно переходити.

en: Validating URLs
uk: Перевірка URL-адрес

en: All links are validated after a link field is filled in. They can include anchors or query strings.
uk: Всі посилання перевіряються після заповнення поля посилання. Вони можуть містити анкори та рядки запиту.

[ctx: Validation]
en: Link data valid for link type.
uk: Дані посилання є припустимими для типу посилання.

[ctx: Validation]
en: Link URI can be accessed by the user.
uk: Користувач може мати доступ до URI посилання.

en: The path '@uri' is inaccessible.
uk: Шлях '@uri' є недоступним.

en: The path '@uri' is invalid.
uk: Шлях '@uri' є неприпустимим.

[ctx: Validation]
en: No dangerous external protocols
uk: Небезпечні зовнішні протоколи відсутні

[ctx: Validation]
en: No broken internal links
uk: Пошкоджені внутрішні посилання відсутні

en: Setting the allowed link type
uk: Встановлення дозволених типів посилань

en: In the field settings you can define the allowed link type to be <em>internal links only</em>, <em>external links only</em>, or <em>both internal and external links</em>. <em>Internal links only</em> and <em>both internal and external links</em> options enable an autocomplete widget for internal links, so a user does not have to copy or remember a URL.
uk: У налаштуваннях поля можна визначити тип дозволеного посилання з наступних варіантів: <em>Лише внутрішні посилання</em>, <em>Лише зовнішні посилання</em>, або <em>Внутрішні і зовнішні посилання</em>. У опціях <em>Лише внутрішні посилання</em> та <em>Внутрішні і зовнішні посилання</em> увімкнено віджет автодоповнення для внутрішніх посилань, тому користувачеві не потрібно копіювати чи запам’ятовувати URL-адресу.

en: Number of rows: @rows
uk: Кількість рядків: @rows

en: The Link module allows you to create fields that contain internal or external URLs and optional link text. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":link_documentation">online documentation for the Link module</a>.
uk: Модуль Посилання (Link) дозволяє створювати поля, що містять внутрішні або зовнішні URL-адреси та необов’язковий текст посилання. Загальну інформацію про поля та про те, як їх створювати та керувати ними, дивіться на сторінках <a href=":field">Довідка про модуль Поле</a> та <a href=":field_ui">Довідка про інтерфейс поля</a>. Додаткову інформацію дивіться у <a href=":link_documentation">онлайн-документації про модуль Посилання (Link)</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the link field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
uk: <em>Параметри</em> та <em>відображення</em> поля посилання можуть бути налаштовані окремо. Додаткову інформацію про керування полями та їх відображенням дивіться на сторінці <a href=":field_ui">Довідка про Інтерфейс поля</a>.

en: @title field is required if there is @uri input.
uk: Якщо введено @uri, тоді поле @title є обов'язковим.

en: The @uri field is required when the @title field is specified.
uk: Поле @uri є обов'язковим, якщо зазначено поле @title.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
uk: Вручну введені шляхи мають починатися з однієї з наступних літер: / ? #
