Link field Preview (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Link
te: లింకు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Open link in new window
te: లంకెను కొత్త విండోలో తెరువు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
