Link field Preview (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: URL
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
