Link field Preview (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Options
ca: Opcions

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: characters
ca: caràcters

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Link text trimmed to @limit characters
ca: Enllaça text retallat a @limit caràcters

en: Link text not trimmed
ca: Text de l'enllaç sense tallar

en: Show URL only as plain-text
ca: Mostra només l'URL com a text pla

en: Show URL only
ca: Mostra només l'URL

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholders
ca: Sense reemplaçaments

en: Title placeholder: @placeholder_title
ca: Reemplaçament del títol: @placeholder_title

en: URL placeholder: @placeholder_url
ca: Reemplaçament de la URL: @placeholder_url

en: Number of rows: @rows
ca: Nombre de files: @rows

en: The @uri field is required when the @title field is specified.
ca: El camp @uri és obligatori quan s'especifica el camp @title.
