Link field Preview (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Link
mn: Холбоос

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: characters
mn: тэмдэгтүүд
