Link field Preview (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Link
sq: Lidhje

en: URL
sq: Adresa URL

en: About
sq: Informacione
