Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Contains
be: Утрымлівае

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Field widgets
be: Віджэты поля
