Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Handler
cs: Ovladač

en: unlimited
cs: neomezené

en: Number of results
cs: Počet výsledků

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Reference type
cs: Typ reference

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: Field widgets
cs: Widgety pole
