Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Contains
da: Indeholder

en: Handler
da: Håndtering

en: unlimited
da: ubegrænset

en: Number of results
da: Antal resultatet

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning

en: Starts with
da: Starter med

en: Change handler
da: Skift handler

en: Reference type
da: Referencetype

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
da: Vælg metoden der skal bruges til at hente autocomplete-forslag. Bemærk at <em>Indeholder</em> kan give performance-problemer på sites med tusindvis af entities.

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst

en: Field widgets
da: Feltwidgets

en: Entity reference selection plugin settings
da: Indstillinger for entity-reference-valg-plugin

en: Entity reference selection handler
da: Selection handler for entity reference

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
da: Antallet af forslag der vises. Brug <em>0</em> for at fjerne grænsen.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
da: Størrelse på liste af autocomplete-forslag: @size
