Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Contains
fi: Sisältää

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Number of results
fi: Hakutulosten määrä

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Change handler
fi: Vaihda käsittelijää

en: Reference type
fi: Viittaustyyppi

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
fi: Valitse automaattiseen täydennykseen käytettävää automaattisen täydennyksen tapaa. Huomaa että <em>Sisältää</em> voi aiheuttaa suorituskykyongelmia jos sivustollasi on tuhansia entiteettejä.

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille

en: Autocomplete matching: @match_operator
fi: Automaattinen täydennys @match_operator avulla

en: Field widgets
fi: Kentän kohteet

en: Entity reference selection plugin settings
fi: Entiteettiviittauksen valintaliitännäisen asetukset
