Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Contains
gl: Contén

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade
