Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Contains
he: מכיל

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Reference type
he: סוג רפרנס

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Autocomplete matching: @match_operator
he: השלמה אוטומטית לפי: @match_operator

en: Field widgets
he: ווידג'טים לשדות

en: Entity reference selection plugin settings
he: הגדרות לפלאגין בחירה של רפרנס ליישות
