Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Contains
hi: मे हैं

en: unlimited
hi: असीमित

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Change handler
hi: हैंडलर बदलें

en: Reference type
hi: संदर्भ प्रकार

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि

en: Field widgets
hi: फील्ड विजेट्स

en: Entity reference selection plugin settings
hi: एंटिटी संदर्भ चयन प्लगइन सेटिंग्स
