Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Handler
hu: Kezelő

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Change handler
hu: Kezelő módosítása

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Autocomplete matching: @match_operator
hu: Automatikus kiegészítés találat: @match_operator

en: Field widgets
hu: Mező felületi elemei

en: Entity reference selection plugin settings
hu: Entitáshivatkozásokat kiválasztó bővítmény beállításai

en: Entity reference selection handler
hu: Entitáshivatkozás kiválasztáskezelő

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
hu: Javaslatlista elemszáma. „0” használatával a megjelenítési korlát megszüntethető.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
hu: Automatikusan kiegészített javaslatlista mérete: @size
