Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Contains
lt: Turi

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: unlimited
lt: neribotas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator

en: Field widgets
lt: Laukelio valdikliai
