Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Contains
fa: شاملِ

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Field widgets
fa: اجزا میدان

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه عنصر مرجع
