Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Handler
sk: Manažér

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sk: Vyberte metódu použitú pre zobrazenie návrhov automatického dokončovania. Poznámka: <em>Obsahuje</em> môže spôsobovať výkonnostné problémy na stránkach s tisíckami entít.

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
