Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Contains
sv: Innehåller

en: Handler
sv: Hanterare

en: unlimited
sv: obegränsad

en: Number of results
sv: Antal resultat

en: Autocomplete matching
sv: Automatiskt kompletterande som överensstämmer

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Change handler
sv: Byt hanterare

en: Reference type
sv: Typ av referens

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sv: Välj den metod som används för att samla in automatiskt kompletterande förslag. Observera att <em>Innehåller</em> kan orsaka prestandaproblem på webbplatser med tusentals objekt.

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext

en: Autocomplete matching: @match_operator
sv: Automatisk komplettering överensstämmer: @match_operator

en: Field widgets
sv: Gränssnittskomponenter för fält

en: Entity reference selection plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram åt objektsreferens

en: Entity reference selection handler
sv: Urvalshanterare för objektsreferens

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
sv: Antalet förslag som kommer att listas. Använd <em>0</em> för att ta bort begränsningen

en: Autocomplete suggestion list size: @size
sv: Automatiskt kompletterande liststorlek: @size
