Link Tree (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Parent
da: Overordnet element

en: Depth
da: Dybde

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Field types
da: Felttyper

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
da: Gemmer en URL-streng med en valgfri link-tekst og en valgfri blob af attributter til konstruktion af et link.

[ctx: Sort order]
en: Order
da: Rækkefølge
