Link Tree (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: ID
is: Kenni

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Field types
is: Tegundir svæða

[ctx: Sort order]
en: Order
is: Röð
