Link Tree (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Parent
hu: Szülő

en: Depth
hu: Mélység

en: ID
hu: Azonosító

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
hu: Eltárolja a hivatkozás összeállításához szükséges  karaktersorozatból álló webcímet, egy változó hosszúságú, nem kötelező hivatkozás szöveget és egy szintén nem kötelező attribútumokat tartalmazó bináris objektumot (blob).

[ctx: Sort order]
en: Order
hu: Rendezés
