Link Tree (1.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Parent
ro: Părinte

en: Depth
ro: Adâncime

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
ro: Stochează un şir URL, text opţional de tip varchar pentru legătură, şi un set opţional de atribute în format blob pentru a asambla o legătură.

[ctx: Sort order]
en: Order
ro: Ordonare
