Link Tree (1.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Parent
am: ወላጅ

en: ID
am: አይዲ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ
