Link Tree (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Field types
ca: Tipus de camps

[ctx: Sort order]
en: Order
ca: Ordena
    en context: Classifica l'ordre
