Link Tree (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

[ctx: Sort order]
en: Order
he: סדר
