Link Tree (1.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Depth
hi: गहराई

en: ID
hi: आईडी

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

[ctx: Sort order]
en: Order
hi: क्रम
