Link Tree (1.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Parent
ps: پلرين

en: ID
ps: پېژند

[ctx: Sort order]
en: Order
ps: اوډون
