Link Tree (1.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: ID
th: ไอดี

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

[ctx: Sort order]
en: Order
th: Order
    In Context: Sort order
