Link Tree (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Depth
vi: Độ sâu

en: ID
vi: Mã

en: Unlimited
vi: Không giới hạn
