Link Tree (1.2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Field types
cs: Typy polí

en: Linkit profile
cs: Profil Linkit

[ctx: Sort order]
en: Order
cs: Pořadí
