Link Tree (1.2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Parent
fi: Isäntä

en: Depth
fi: Syvyys

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
fi: Tallentaa merkkijonon, vaihtoehtoisen varchar linkkitekstin ja vaihtoehtoiset blob muuttujat linkin luomista varten.

[ctx: Sort order]
en: Order
fi: Järjestys
    kontekstissa: Lajittelujärjestys
