Link Tree (1.2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
