Link Tree (1.2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Linkit profile
bo: Linkit སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ
