Link Tree (1.2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Parent
cy: Rhiant

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Unlimited
cy: Diderfyn
