Link Tree (1.2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde
