Link Tree (1.2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત
