Link Tree (1.2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ
