Link warning on click (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Color
bo: ཁ་དོག
