Link warning on click (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Color
el: Χρώμα
