Link warning on click (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Views
eu: Bistak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Color
eu: Kolore
