Link warning on click (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Views
fi: Näkymät

en: Custom
fi: Oma

en: Color
fi: Väri
