Link warning on click (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Views
fr: Vues

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Color
fr: Couleur
