Link warning on click (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Views
gl: Vistas

en: Custom
gl: Personalizado

en: Color
gl: Cor
